Přehled jógových lekcí a akcí

 

 

Načítám Akce

« Všechny Akce

Jógový víkend v Krkonoších

18 října @ 19:00 - 20 října @ 10:00

5990Kč

Podzimní jógový víkend plný relaxu a odpočinku v krásném resortu Erlebachovy boudy na hřebenech Krkonoš. Užijete si víkend zaměřený na restorativní a relaxační jógu a zároveň budete mít šanci si plně vychutnat panoramatický wellness s bazénem, saunovým světem včetně infrasauny, finské sauny a bylinkové lázně.

PROGRAM

Jógový víkend začíná v pátek v 19.00 h a končí nedělním brunchem po poslední ranní jógové lekci. Check-in v pátek v hotelu možný od 14 h. Čekají nás čtyři jógová setkání. Každé bude jedinečným zážitkem a chvílí, kdy budete mít čas pro sebe, pro své vnímání a objevování. Dopřejeme si jak jemného pohybu, protažení a zejména uvolnění od napětí a častého přetížení mysli, i těla.

Pátek 18.30 – 20.00 h
Večerní jógové přivítání – naše zastávka a těšení se ze sebe. Pozorná lekce, která nás přivítá a naladí nás na čas pro sebe.

Sobota 08.00 – 09.00 h
Ranní probuzení – svěžest, chuť do nového začátku, přijetí změny, odpuštění a síla přítomnosti. Ranní lekce nám dodá sílu a vyjasní naši cestu. Proplujeme jemným flow s pozorností věnované dechu, který elegantně doplní pohyb.

Sobota 17.30 – 19.00 h
Umění odpočinku – pozornost věnujeme sebepéči, psychické a fyzické pohodě, a uleví se nám od napětí. Čeká nás pomalejší tempo, relaxace a jógový spánek.

Neděle 08.00 – 09.00 h
Ranní povzbuzení – jemné protažení a povzbuzení do dalších dní. Několik příjemných plynulých sestav, které se nám mohou hodit i během týdne.

REZERVACE ZDE

UBYTOVÁNÍ

  • 2 noci ubytování ve 2lůžkovém pokoji se snídaní (brunch) – typ pokoje Erlebachova bouda sever
  • na vyžádání možnost pokoje DeLuxe Stodola sever – příplatek 1500 Kč/víkend nebo Deluxe Stodola jih – příplatek 2200 Kč/víkend
  • 4 lekce jógy
  • vjezd do národního parku, lázeňský poplatek
  • chladnička, wi-fi na pokoji
  • vstup do wellness (bazén 9 x 4 m s protiproudem a masážní lavicí, parní sauna, bio sauna, Kneippův chodník, infrasauna, dvě zážitkové sprchy, relaxační místnost)
  • organizaci a zajištění CK

REZERVUJTE SI SVŮJ POBYT VČAS.

Podrobnosti

Zahájení:
18 října @ 19:00
Ukončení:
20 října @ 10:00
Cena:
5990Kč
Rubriky Akce:
, ,

Místo konání

Erlebachova bouda
Špindlerův Mlýn 109 Česká republika
View Místo konání Website

Pořadatel

CK Ommm
E-mail:
ivana@ommm.cz