Přehled jógových lekcí a akcí

 

 

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Restorativní jóga 90 min

23 února @ 18:15 - 19:45

300Kč

Dopřejte si odpočinek a relaxaci na prodloužené lekci restorativní jógy. Delší čas nám nabídne prostor, abychom nechali odejít přebytečné napětí, únavu a stažení. Blahodárné pozice restorativní jógy postupně mysl a tělo naladí na zklidnění nervové soustavy a odpočinek. To je záměr, který nás na někdy náročné, ale krásné adventní dny vhodně naladí.  Využijeme hojně pomůcek jako je bolster, mnoho dek, bločky a polštářek na oči, který celou péči umocní. Přijďte se uložit a dopřát si balzám pro tělo i mysl v podobě jemného pohybu, prostorného dýchání a repertoáru restorativní jógy.

Na co se můžete těšit:

V úvodu se krátce seznámíme s principy restorativní jógy a pomůckami. Pak už se necháme unést na vlně relaxace a zjemňování, objevování lehkosti a prostoru ve svém těle. Jako vždy budete mít možnost využít i jemné oleje pro Vaši sebepéči, klidnou hudbu k poslechu a krátký příběh k přečtení.

REZERVACE

Čím Vám lekce prospěje

  • Ulevíte napětí v oblasti beder a šíje
  • Protáhnete se a otevřete stažená místa
  • Posílíte imunitní systém
  • Osvěžíte mysl a tělo
  • Zlepšíte si náladu
  • Doplníte síly

Pro koho je lekce vhodná:

Vítaní jsou všichni bez rozdílu, kteří si chtějí efektivně doplnit síly a vhodně regenerovat své tělo a mysl. Na lekci jsou vítáni i Ti, kteří se nevěnují aktivní józe, ale třeba jiné náročné aktivitě, ať už pracovní, sportovní nebo pečující. Potěší a uleví i těhotný ženám.

REZERVACE

 

foto: @sara_zich

Podrobnosti

Datum:
23 února
Čas:
18:15 - 19:45
Cena:
300Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Aloha jóga
Jugoslávských partyzánů 26
Praha 6, Česká republika
Telefon:
608 536 077
View Místo konání Website

Pořadatel

Aloha jóga
Telefon:
608 536 077
E-mail:
joga@alohajoga.cz
View Pořadatel Website