Přehled jógových lekcí a akcí

 

 

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SPECIÁLNÍ PRODLOUŽENÁ LEKCE: UMĚNÍ ODPOČINKU

20/11/2022 @ 14:00 - 16:00

490Kč

Nedostává se Vám chvil, kdy si doplnit síly, nadšení a dopřát si tolik potřebný odpočinek? Hledáte cestu jak si odpočinout od všeho napětí, stresu a aktivit?

Umění odpočinku je lekce jemného plynutí a časem blahodárných pozic restorativní jógy. Pozornost je věnována péči o sebe a praktickým inspiracím, jak odpočinek a sebe péči zařadit do běžného dne a své role.

Restorativní jóga, která je velmi jemná, laskavá a pečující, nám s využitím pomůcek pomůže navodit pocit zvnitřnění, relaxace a blaženosti.

Na setkání si nejprve krátce dopřejeme jemného pohybu a postupně přejdeme do tolik potřebného zastavení. Navštívíme se hlouběji u sebe, necháme utříbit myšlenky, přivítáme ztišení, klid a úlevu. Pokud vnímáte zastavení jako výzvu a míváte strach z tišení, odpočívání, přijďte to zkusit. Právě styl restorativní jógy je příjemnou a velmi lahodnou cestou tyto vnitřní pochyby a strachy pustit.

Na co se můžete těšit:
– Příjemné prostředí studia se všemi pomůckami
– Blahodárnou praxi restorativní jógy
– Inspiraci pozic na pozdější využití do své praxe
– Jemné́ oleje pro doplnění sebe péče
– Naladěný́ playlist pro vás k dispozici i na pozdější poslech

Přijďte objevit přínosy sebepéče a odpočinku.

Lekce je skvělá pro všechny, kdo se potřebují uvolnit a doplnit sílu a osvěžit svou vnitřní laskavost.  Na lekci jsou vítáni i Ti, kteří se nevěnují aktivní józe, ale třeba jiné náročné aktivitě, ať už pracovní, sportovní nebo pečující. Potěší a uleví i těhotným ženám.

 

foto: @sara_zich

Podrobnosti

Datum:
20/11/2022
Čas:
14:00 - 16:00
Cena:
490Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Jógovna
Jindřišská 5
Praha 1, 11000 Česká republika
View Místo konání Website

Pořadatel

Jógovna
Telefon:
+420 733 470 798
E-mail:
info@jogovna.cz
View Pořadatel Website