Přehled jógových lekcí a akcí

 

 

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JÓGOVÉ HÝČKÁNÍ – workshop vůní, restorativní jógy a sebepéče

30/04/2022 @ 17:30 - 20:00

Kdy jste naposledy zastavili multitasking, byli jste přítomni se sebou, hluboce jste si v sobě odpustili a měli svůj moment? V běžných dnech je to velmi obtížné a často pozornost k sobě přeskakujeme. Připravili jsme pro vás výjimečnou lekci, kde se protne jógová péče s péčí doteku, jemných olejů a vůní. Můžete se těšit na dvojici Petru Šlechtickou, která vás provede jógovou praxí a uloží do blahodárných pozic restorativní jógy a Janu Štumpovou Konicarovou, která vše doplní o vybrané vůně a dopřeje všem jemnou masáž šíje a ramen.

Lekce restorativní jógy ve spojení s esencemi rostlin prohloubí vaší relaxaci a jógová péče bude plynout za podpory čistých přírodních vůní Kantu. Esence rostlin mají schopnost nás přivést zpět do našeho středu, zmírnit úzkost, uvolnit stres nebo pozvednout náladu. Vůně emoce vyvolávají, oživují a harmonizují. Jana Štumpová Konicarová, která je zakladatelkou Kantu pro vás vybrala relaxační kompozice, které vám dají zapomenout na vnější svět, osobně vás bude jimi při lekce doprovázet.

Workshop vám pomůže:

·       vnímáte, že toho aktivního dění kolem sebe máte dost a potřebujete na chvíli vypnout, být přítomni, ulevit si a zrelaxovat se
·       chcete si doplnit sílu a zvednout náladu
·       přejete si na chvilku být jen sami se sebou

Na co se můžete těšit:

Přijďte si vyzkoušet a uložit se do blahodárných pozic restorativní jógy, která prospívá ztišit rozkmitaná těla a osvěžovat unavenou mysl i tělo. Navíc ve spojení s dotekem, vůněmi a jemnými oleji vás přiblíží k sobě, k zvědomení přítomnosti a své vnitřní síly.

Vnímání nádechů a výdechů nám pomůže pozornost obrátit postupně k sobě, k tomu jak se cítíme, jak nám je. Zasloužené pozice odpočinku doplníme o využití bolsteru, dek, bločků a polštářků na oči, které celou péči umocní.

·       Ulevíte si od napětí
·       Otevřete stažená místa
·       Osvěžíte mysl a tělo
·       Zlepšíte si náladu
·       Doplníte síly
·       Dopřejte si jemnou masáž

Vítáni jsou všichni bez rozdílu, kteří si chtějí efektivně doplnit síly a vhodně regenerovat své tělo a mysl. Workshop je vhodný, jak pro pravidelně praktikující, tak nováčky a zároveň inspirací a skvělou péčí může být i pro učitele jógy.

Přihlašování na webu studia Jógovna.

Podrobnosti

Datum:
30/04/2022
Čas:
17:30 - 20:00
Rubriky Akce:
, ,

Místo konání

Jógovna
Jindřišská 5
Praha 1, 11000 Česká republika
View Místo konání Website