Přehled jógových lekcí a akcí

 

 

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jarní jógový víkend na Šumavě

21/04/2023 @ 19:00 - 23/04/2023 @ 11:00

Na jaře se opět společně vypravíme do Kašperských Hor. Úžasné místo, které snad netřeba představovat. Horské městečko na Šumavě okouzlí svou malebností, klidem a nádherným okolím CHKO Šumava.

Pobyt a jógové lekce si dopřejeme v hotelu Kašperk, který je přímo na náměstí. Prostorná a velmi přijemná klubovna na cvičení nám poskytne milé zázemí pro naši jógovou praxi a setkání na jógové podložce. V hotelu je možnost využít bazén, masáže, a nebo blahodárného odpočinku na terase s výhledy do okolí.

Okolí je plné zajímavostí a míst, kam se vydat za procházkou. Nedaleký gotický hrad Kašperk doplňuje jedinečnost a tajemství šumavské krajiny. Jeho návštěva a bohatý program stojí za výlet.

REZERVACE

Jógový program

Čekají nás čtyři jógová setkání. Každé bude jedinečným zážitkem a chvílí, kdy budete mít čas pro sebe, pro své vnímání a objevování. Dopřejeme si jak jemného pohybu, protažení a zejména uvolnění od napětí a častého přetížení mysli, i těla.

pátek 19 – 20h: 

Večerní jógové přivítání – naše zastávka a těšení se ze sebe. Pozorná lekce, která nás přivítá a naladí nás na čas pro sebe.

sobota 8:30 – 10h:

Ranní probuzení – svěžest, chuť do nového začátku, přijetí změny, odpuštění a síla přítomnosti. Ranní lekce nám dodá sílu a vyjasní naši cestu. Proplujeme jemným flow s pozorností věnované dechu, který elegantně doplní pohyb.

sobota 17 – 18:30h:

Umění odpočinku – pozornost věnujeme sebepéči, psychické a fyzické pohodě, a uleví se nám od napětí. Čeká nás pomalejší tempo, relaxace a jógový spánek.

neděle 8:30 – 9:30h:

Ranní povzbuzení – jemné protažení a povzbuzení do dalších dní. Několik příjemných plynulých sestav, které se nám mohou hodit i během týdne.

REZERVACE

S sebou využijete vlastní jógovou podložku, 2 bločky, 2 deky. Ideálně i bolster na jógu, pokud můžete :-).

Kompletní informace o ceně pobytu, ubytování a rezervaci najdete přímo na stránce CK Ommm, kde se pohodlně můžete na pobyt také rovnou přihlásit a zajistit si tak své místo. A všechny dotazy Vám velmi ráda odpoví Ivana, která se báječně postará právě o celou logistiku ubytování a místa pro náš společný jógový pobyt.

Těším se!

Petra

 

Podrobnosti

Zahájení:
21/04/2023 @ 19:00
Ukončení:
23/04/2023 @ 11:00
Rubriky Akce:
, ,

Místo konání

Hotel Kašperk
Náměstí 3
Kašperské Hory, 34192 Česká republika

Pořadatel

CK Ommm
E-mail:
ivana@ommm.cz